Využíváte doručení květin?

Doručování potravin nebo objednaného zboží není dnes nic výjimečného. Proč tedy nevyužít doručení květin? Jednak tato služba ušetří čas, hlavně ale překvapí toho, pro něhož je kytice určena. 

Vazby i květinové boxy 

V dnešní uspěchané době každý rád ušetří čas, proto využíváme komfortní služby, kdy si na webu prohlédneme zboží, v klidu objednáme a nastavíme, kdy a kam nám bude dovezeno. Nejinak tomu je u kytic. Takové doručení květin v Praze je pohodlné, navíc působivé, když například do práce partnerky přijede kurýr s krásnou kyticí a vzkazem. Na stránkách se podíváte na vazby. Zvolíte si složení kytice, velikost, dle toho i cenu. Kdo chce, může mít pugét růží, rovněž se nabízí mix květin, jež mohou být opulentní nebo romanticky drobné jako luční kvítí. Můžete přidat právě i vzkaz. Nejen v druzích květin si však vybíráte. Můžete si zvolit i variantu klasické vazby, velmi populární jsou květinové boxy. Jedná se o krabičky různého tvaru či třeba košíčky. Jde tak o efektní podobu svázaných květin, jež pak tvoří krásný doplněk interiéru. Dovoz květin využijí i majitelé firem, kde se dávají pozornosti zaměstnankyním k jejich svátkům, narozeninám, úspěchům či k výročím působení v dané firmě. Rozvoz květin je zkrátka užitečnou a praktickou službou, kterou oceňuje stále více lidí, ať se to týká soukromí nebo práce.

Spolehlivé doručení květin v Praze 

Znáte firmu Urbanbloom.cz? Jde o společnost, která doručuje květiny po Praze. Můžete si vybírat vazby od 150 Kč, doprava zdarma je pak u objednávek nad 3000 Kč. Doručení objednaných květin se provádí každý den od 9 do 19 hodin. Pokud chcete květinu vyzvednout na prodejně v Karlíně, pak je to rovněž zdarma. Všechny kytice jsou pečlivě zabalené a doručované v aquaboxech, takže je zaručena maximální výdrž květin.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru