V Trutnově dojde k částečnému uzavření mateřské školy a městských jeslí.

Město Trutnov dále reaguje na aktuální situaci v České republice s ohledem na šíření onemocnění COVID-19. Dojde k částečnému uzavření mateřské školy a městských jeslí.
Vzhledem k usnesení Vlády České republiky kvůli šíření onemocnění COVID-19 reaguje město Trutnov následujícími opatřeními:
  • Od zítřka, tedy od úterý 17. března, bude částečně uzavřena Mateřská škola Trutnov. V provozu budou pouze dvě pracoviště, a to M. Gorkého a Novodvorská, a to pouze pro děti ve věku 3-6 let zaměstnanců v profesích vyjmenovaných ve vládním usnesení.
  • Městské jesle Trutnov budou od zítřka 17. března kompletně uzavřeny. V případě potřeby bude zřízeno pracoviště pro skupinku nejvýše 15 dětí zaměstnanců v profesích vyjmenovaných ve vládním usnesení, záleží na předchozí domluvě s ředitelkou jeslí Jaroslavou Andělovou (605747443).
  • Základní školy R. Frimla a Komenského zajistí péči pro děti ve věku 6-10 let zaměstnanců v profesích vyjmenovaných ve vládním usnesení.
  • Městský psí útulek je pro veřejnost zcela uzavřen.
  • Technické služby Trutnov kompletně uzavřely všechna veřejná WC a městskou tržnici.
Dnes po poledni zasedne Bezpečnostní rada ORP Trutnov s představiteli dalších městských organizací. Předpokládám, že další opatření vyplynou z tohoto jednání. Předem děkuji všem občanům, kteří dodržují veškerá pravidla a opatření. Cílem je ochránit zdraví a co nejvíce zamezit možnosti šíření viru,“ vysvětluje Ivan Adamec, starosta města Trutnov.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru