Herce Čtvrtníčka kvůli covidu převezli do nemocnice. Údajně je napojený na dýchací přístroje

Herec Petr Čtvrtníček se nakazil koronavirem, ale kvůli dýchacím obtížím musel být ve středu převezen do Fakultní nemocnice v Motole. Nyní je napojený na dýchací přístroje. Jak vážný je jeho zdravotní stav zatím není známé.

Čtvrtníček zjistil, že je pozitivní na koronavirus, již minulý týden, píše Prima CNN. Trpěl bolestmi kloubů a dalšími obtížemi, které jsou s onemocněním spojené.

Ve středu se však jeho stav zhoršil a Čtvrtníček začal mít i dýchací obtíže, proto musel být sanitkou transportován do Fakultní nemocnice v Motole, kde ho hospitalizovali. „Musel okamžitě na JIP, napojili ho na dýchací přístroj,“ uvedl pro deník Blesk zdroj přímo z nemocnice.

Zatím není známé v jak vážném zdravotním stavu herec je. Podle deníku Blesk by ale mohl být i v ohrožení života.

O nákaze v souboru informovalo také Divadlo Na zábradlí, kde známý srandista hraje v několika představeních. „Z důvodu pozitivního nálezu testu na COVID-19 u jednoho z našich zaměstnanců jsme nuceni zrušit všechny reprízy inscenací do 27. září. O dalším vývoji a případných změnách v programu Vás budeme dále informovat,” stojí na webových stránkách divadla.

Zdroj: blesk.cz, lidovky.cz

Přejít nahoru